• piątek, Luty 23
  ELIZABETH REVOL nie powiedziała wszystkiego na temat NANGA PARBAT?! Co skrywa francuska himalaistka?

  ELIZABETH REVOL nie powiedziała wszystkiego na temat NANGA PARBAT?! Co skrywa francuska himalaistka?

 • Dziennikarka TVN Anna Kalczyńska  wypowiedziała się na temat tragedii Tomasza Mackiewicza oraz skomentowała wywiad, którego udzieliła Elizabeth Revol agencji AFP. Według dziennikarki Revol nie powiedziała wszystkiego.


   

  Elisabeth Revol w wywiadzie udzielonym dla AFP, powiedziała, że pakistański rząd nakazał zostawić jej Tomasza Mackiewicza na wyskości 7200 metrów i obiecał, że po Polaka niebawem przyleci helikopter.

  Zdaniem Anny Kalczyńskiej, dziennikarki TVN, himalaistka nie powiedziała wszystkiego. – Elisabeth Revol jest kolejną postacią, która wtargnęła do naszego świata i do naszej świadomości niestety poprzez tragedię, która miała miejsce na Nanga Parbat. Wiem, że to też nie jest jedyna tragedia w jej życiu, ponieważ już po raz drugi straciła partnera w podobnych okolicznościach, z którym wspinała się tak wysoko, więc bardzo była jej ciekawa i kiedy dowiedziałam się z redakcji, że mamy materiał tzw. surówkę, którą trzeba przetłumaczyć, to nie wahałam się ani chwili – powiedziała w rozmowie z Party.pl Anna Kalczyńska. 

   – Myślę, że jeszcze wiele pytań przed nami, jeszcze wiele nie zadano jej pytań i mam nadzieję, że uda nam się poznać jeszcze więcej szczegółów z tej dramatycznej wyprawy, bo wydaje mi się, że wiele jeszcze skrywa. Być może z powodu luk w pamięci, a być może z powodu emocji. Widać jednak, że jest niezwykle powściągliwą osobą, potrafiącą panować nad tym, co zdradza i co ujawnia. Być może uda nam się jeszcze dotrzeć do nowych faktów – dodała Kalczyńska. 

  Sąsiedzi Revol, wiedzą co wtedy stało się na NANGA PARBAT – Dziennikarze z Polski w Saou

   

  Źródło: party.pl  MB