• sobota, Luty 24
  Dramatyczne wyznanie rodziców MAGDALENY ŻUK!

  Dramatyczne wyznanie rodziców MAGDALENY ŻUK!

 • Sprawa śmierci Magdaleny Żuk trwa, trwają również ciągłe starania mediów o sensację w tej sprawie. Rodzina postanowiła wydać oświadczenie. 
   


  Bliscy Magdaleny Żuk stale apelują do władz o interwencję w związku z przedłużającym się śledztwem. Zdaniem rodziny to Egipcjanie utrudniają wyjaśnienie sprawy. Rodzina domaga się przesłuchania tamtejszego rezydenta w Polsce. 
   
  Siostra zmarłej, potwierdza nieoficjalne informacje w sprawie braku wyników sekcji zwłok przeprowadzonej w Egipcie.
   
   
  Do dnia dzisiejszego nie znamy wyników sekcji zwłok Magdy przeprowadzonych na terenie Egiptu, w tym wyników badań toksykologicznych, które dla wyjaśnienia tej sprawy pozostają kluczowe – przekazała w oświadczeniu, siostra Magdy.
   
   
  Jesteśmy przekonani, że jedynym celem służącym stronie egipskiej jest wykazanie, że Magda była chora psychicznie oskarża rodzina tragicznie zmarłej kobiety. 
   
   

  W oświadczeniu jest także apel do jednego z biur detektywistycznych – Apelujemy do spółki Lampart, aby w dalszym ciągu nie insynuowała poprzez swoje wpisy na profilu facebook tez i informacji które najdelikatniej ujmując mijają się z prawdą – czytamy w piśmie. Prosimy, aby śmierć Magdy nie była pożywką dla osób niegodnych i nie dawała im swoistego paliwa do ciągłego obrażania nas jak i nieżyjącej Magdy – apeluje rodzina.    
  źródło: onet
  fot.: facebook
  kg