• czwartek, Luty 22
  Polak w Anglii RUSZYŁ AUTEM WPROST NA MUZUŁMANINA! Krzyczał: ,,BIAŁA SIŁA”! Teraz grozi mu więzienie!

  Polak w Anglii RUSZYŁ AUTEM WPROST NA MUZUŁMANINA! Krzyczał: ,,BIAŁA SIŁA”! Teraz grozi mu więzienie!

 • Polak Marek i walka z islamem w wielkim stylu – wsiadł w auto, krzyknął ,,biała siła” i ruszył wprost na muzułmanina. Do zdarzenia doszło w Anglii.


   

  „The Guardian” informuje o incydencie z udziałem Polaka i muzułmanina w rolach głównych. Pod jedną z restauracji w Anglii rozegrała się prawdziwa walka z islamem, co prawda jednoosobowa, ale zawsze walka. Pewien Polak Marek przebywający obecnie w Anglii postanowił ruszyć autem wprost na muzułmanina i tym samym przyprzeć go do okna restauracji.

  Świadkowie zdarzenia twierdzą, że mężczyzna krzyczał ,,White Power”, czyli ,,Biała siła”. Muzłumanin uniknął jednak śmierci, a to wszystko za sprawą pęknięcia szyby. 

  „Zabiję muzułmanina. Robię to dla Wielkiej Brytanii. W ten sposób zamierzam pomóc krajowi. Wy nie robicie nic” – krzyczał.  Ponadto kamery monitoringu zarejestrowały, że mężczyzna unosił dłoń w charakterystycznym faszystowskim geście.

  „Jasne jest, że jego postępowanie było motywowane jego poglądami na temat naszego zróżnicowanego społeczeństwa” – skomentował prokurator Denis Barry.

  Polakowi grozi kara za usiłowanie zabójstwa.

   

   

  źródło:  „The Guardian”  o2.pl

  fot.: pixabay  kg