• wtorek, Kwiecień 24

  Trzech GEJÓW wzięło „ŚLUB”! Kto na to POZWOLIŁ?

  Trzech GEJÓW wzięło „ŚLUB”! Kto na to POZWOLIŁ?

  Coraz więcej osób zapomina o biblijnym wzorcu małżeństwa opisanym w Księdze Rodzaju (2,24), gdzie rodzina jest określona jako związek mężczyzny i kobiety:

   

  Dlatego mężczyzna opuszcza ojca swego i matkę swoją i łączy się ze swą żoną tak ściśle, że stają się jednym ciałem

   

  Tymczasem w Kolumbii aktor Victor Hugo Prada,  instruktor sportowy John Alejandro Rodriguez i dziennikarz Manuel Jose Bermudez, podpisali dokumenty prawne ustanawiające ich jako jednostkę rodzinną z prawami dziedziczonymi.

   

  Orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego z kwietnia 2016 r. uczyniło Kolumbię czwartym  – po Argentynie, w Brazylii i Urugwaju – krajem Ameryki Południowej, który zalegalizował małżeństwa homoseksualne.

  Jednak związek trzech osób tej samej płci został uznany po raz pierwszy. Jeden z „małżonków” podkreślił, że:

   

  Chcieliśmy zatwierdzić nasze gospodarstwo domowe i nasze prawa, ponieważ nie mieliśmy solidnych podstaw prawnych ustanawiających nas jako rodzinę.

   

  Precedens, do którego doszło w Kolumbii jest szokujący, bo nie dość, że przeczy wartościom chrześcijańskim to także moralnym. Wystarczy użyć wyobraźni i zobaczyć tych trzech panów zarówno w codziennych sytuacjach – przygotowywania posiłków, czy mycia jak też… w intymnych.

  „Związek” trzech gejów dosadnie skomentowała jedna z osób w serwisie dailymail.co.uk:

   

  Kiedyś to się nazywało orgia!

   

  Teraz jak widać „małżeństwo” trzech mężczyzn jest ciekawostką, a zalegalizowanie tego związku staje się powodem do dumy… Tylko, czy to dobry kierunek?

   

  ms, źródło: dailymail.co.uk, fot. twitter