• niedziela, Maj 20
  „Wzór OJCOSTWA”! Wykorzystał dziecko i dopuścił się strasznej rzeczy! Teraz szuka go policja! (VIDEO)

  „Wzór OJCOSTWA”! Wykorzystał dziecko i dopuścił się strasznej rzeczy! Teraz szuka go policja! (VIDEO)

  Do nietypowej sytuacji doszło w galerii handlowej przy ulicy Lipowej w Lublinie. Pewien mężczyzna wybrał się wraz ze swoim małym dzieckiem na zakupy. Wykorzystując nieuwagę ekspedientki oraz dziecięcy wózek klient ukradł kurtkę i wyszedł ze sklepu. Wszystko nagrały kamery, a film została opublikowany na stronie lubelskiej policji. 

   

  Do kradzieży doszło w jednym ze sklepów w centrum handlowym przy ulicy Lipowej w Lublinie. Mężczyzna wykorzystał nieuwagę kasjerki i schował skradzioną kurtkę do dziecięcego wózka. Całej zajście zostało nagrane i udostępnione na stronie lubelskiej policji.  

   

   

  „Biorąc pod uwagę dotychczasową skuteczność publikacji tego typu nagrań, a zwłaszcza nieocenioną pomoc ze strony internautów zwracamy się z apelem również do samego złodzieja. Proszę oszczędzić sobie resztki wstydu i zgłosić się od razu do komisariatu. Podajemy dokładne dane: Lublin, ul. Tomasza  Zana 45, tel. (81) 535 48 00. Im szybciej Pan to zrobi, tym szybciej zniknie Pana wizerunek z naszej internetowej strony. Czynne całą dobę. Prosimy nie zapomnieć o kurtce zwłaszcza tej kradzionej!!!”– czytamy na stronie lubelskiej policji.

   

   

  Źródło: lubelska policja

  Fot.: lubelska policja

  MB