• niedziela, Czerwiec 24
  Na MAŁGORZATĘ ROZENEK-MAJDAN padł blady STRACH! Tego celebrytka obawiała się najbardziej!

  Na MAŁGORZATĘ ROZENEK-MAJDAN padł blady STRACH! Tego celebrytka obawiała się najbardziej!

  Małgorzata Rozenek-Majdan do tej pory nie miała ochoty poznać się z nową ukochaną swojego byłego męża Roxy Gąską. Teraz celebrytka będzie musiała stanąć oko w oko z wybranką Jacka Rozenka, ponieważ para zaprosiła Majdanów na wspólny obiad. „Perfekcyjna” bardzo obawia się tego spotkania.

   

  Małgorzata Rozenek-Majdan nie spieszyła się zbytnio z poznaniem nowej partnerki swojego byłego męża Roxy Gąską. Nadeszła chwila, w której jednak dojdzie do spotkania dwóch partnerek (byłej i obecnej) Jacka Rozenka. Choć Małgorzata Rozenek-Majdan nie ukrywa obaw, nie mogła odmówić byłemu mężowi zaproszenia na obiad.

  – Małgosia obawia się, że atmosfera przy stole będzie nieznośna. Uważa, że nie będzie umiała zaprzyjaźnić się z Roxy i nie wie, o czym mogłaby z nią rozmawiać, ale dla dobra synów jest gotowa się poświęcić. Ma nadzieję, że Radosław pomoże jej w rozładowaniu napięcia – powiedział informator „Faktu”.

  – Gdy Małgosia wyjechała do Azji kręcić nowy program, Roxy pomagała Jackowi w opiece nad chłopcami. I dobrze się spisała. Stasiu i Tadzio naprawdę ją polubili. Małgosia nie ma więc wyjścia, musi okazać wdzięczność – dodał.

   

  Źródło: fakt.pl

  Fot.: instagram

  MB

   

  ZOBACZ RÓWNIEŻ:

  Anna Lewandowska ociekająca SEKSEM! Co za nogi! Internauci zachwyceni! (FOTO)