Elisabeth Revol

ELIZABETH REVOL nie powiedziała wszystkiego na temat NANGA PARBAT?! Co skrywa francuska himalaistka?

Dziennikarka TVN Anna Kalczyńska  wypowiedziała się na temat tragedii Tomasza Mackiewicza oraz skomentowała wywiad, którego udzieliła Elizabeth Revol agencji AFP. Według dziennikarki Revol nie powiedziała wszystkiego.

 

Elisabeth Revol w wywiadzie udzielonym dla AFP, powiedziała, że pakistański rząd nakazał zostawić jej Tomasza Mackiewicza na wyskości 7200 metrów i obiecał, że po Polaka niebawem przyleci helikopter.

Zdaniem Anny Kalczyńskiej, dziennikarki TVN, himalaistka nie powiedziała wszystkiego. – Elisabeth Revol jest kolejną postacią, która wtargnęła do naszego świata i do naszej świadomości niestety poprzez tragedię, która miała miejsce na Nanga Parbat. Wiem, że to też nie jest jedyna tragedia w jej życiu, ponieważ już po raz drugi straciła partnera w podobnych okolicznościach, z którym wspinała się tak wysoko, więc bardzo była jej ciekawa i kiedy dowiedziałam się z redakcji, że mamy materiał tzw. surówkę, którą trzeba przetłumaczyć, to nie wahałam się ani chwili – powiedziała w rozmowie z Party.pl Anna Kalczyńska. 

 – Myślę, że jeszcze wiele pytań przed nami, jeszcze wiele nie zadano jej pytań i mam nadzieję, że uda nam się poznać jeszcze więcej szczegółów z tej dramatycznej wyprawy, bo wydaje mi się, że wiele jeszcze skrywa. Być może z powodu luk w pamięci, a być może z powodu emocji. Widać jednak, że jest niezwykle powściągliwą osobą, potrafiącą panować nad tym, co zdradza i co ujawnia. Być może uda nam się jeszcze dotrzeć do nowych faktów – dodała Kalczyńska. 

Sąsiedzi Revol, wiedzą co wtedy stało się na NANGA PARBAT – Dziennikarze z Polski w Saou

 

Źródło: party.pl

MB