• poniedziałek, Czerwiec 25
  Pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym i została zamordowana! BYŁY CHŁOPAK nie miał dla niej LITOŚCI!

  Pochwaliła się pierścionkiem zaręczynowym i została zamordowana! BYŁY CHŁOPAK nie miał dla niej LITOŚCI!

  25-letnia Ilona pochodząca z Rosji opublikowała na Facebooku zdjęcie zaręczynowego pierścionka i oznajmiła znajomym, że zgodziła się zostać żoną swojego partnera. Niestety nie wszyscy byli zachwyceni oświadczynami. Były chłopak 25-latki wpadł w szał i zadał dziewczynie kilka śmiertelnych ciosów nożem.   

   

  Dramat rozegrał się w styczniu 2018 roku, kiedy 25-latka pochwaliła się w internecie swoim pierścionkiem zaręczynowym. Zanim Rosjanka zaczęła się spotykać ze swoim narzeczonym była w długoletnim związku z Wiktorem W. Kobieta zostawiła swojego pierwszego chłopaka, ponieważ ten był agresywny, zazdrosny oraz groził jej śmiercią.

  [ZOBACZ:Tajemnicza śmierć 18-letniej uczestniczki TOP MODEL! Zabójstwo czy wypadek?]

  Gdy Wiktor dowiedział się o zaręczynach swojej byłej dziewczyny, wpadł w szał. Zadzwonił do 25-latki i umówił się z nią na spotkanie, a kiedy znalazł się w jej mieszkaniu zadał kobiecie kilka ciosów. Ilonie próbowała pomóc współlokatorka, która zadzwoniła po pogotowie. Niestety ratownikom nie udał się uratować świeżo upieczonej narzeczonej.

   

  Wiktor W. został aresztowany. Grozi mu 15-lat więzienia. Według koleżanek dziewczyny, 25- latka wielokrotnie zgłaszała na policję, że jest nękana przez swojego byłego partnera, ale funkcjonariusze mieli to ignorować.

   

  Źródło: lifenews

  Fot.: pexels

  MB