• środa, Czerwiec 20
  SZOK! PÓŁNAGIE tancerki prężą swoje ciała podczas pogrzebów! Władze oburzone!

  SZOK! PÓŁNAGIE tancerki prężą swoje ciała podczas pogrzebów! Władze oburzone!

  Szokujące metody praktykują na pogrzebach Chińczycy. W małych miejscowościach i wsiach, rodziny zmarłych zatrudniają na jego ostatnią drogę striptizerki. Skąpo ubrane, tańczące dziewczyny mają zapewnić większą frekwencję podczas ceremonii. W Chinach wierzą, że większa ilość osób na pogrzebie zapewnia zmarłemu lepszy los po śmierci. 

   

  Striptizy na chińskich pogrzebach cieszą się coraz większą popularnością, szczególnie w małych miasteczkach oraz miejscowościach. Występy roznegliżowanych kobiet mają służyć oddaniu czci dla płodności. – Może mieć to związek z dawnym kultem reprodukcji – powiedział gazecie „The Global Times” profesor Kuang Haiyan. 

  Chińskie władze są oburzone zachowaniem rodzin, które wynajmują tancerki na żałobne uroczystości. Tamtejsze ministerstwo kultury oraz politycy zabronili takich praktyk nie tylko na pogrzebach, ale również na weselach, imprezach noworocznych i wszelkich zgromadzeniach publicznych. Według nieoficjalnych informacji powstała specjalna linia telefoniczna, na którą można informować o „niemoralnych pogrzebach”. Na osoby, które powiadomią władze, czekają nagrody. 

   

  Źródło: the sun

  Fot.: pixabay

  MB