Andrzej Duda świętuje z reprezentacją! Lewandowski w samym ręczniku, „będzie 500+ dla piłkarzy”! (VIDEO)

Na wczorajszym wygranym przez Polskę 4:2 meczu z Czarnogórą było wielu polityków. Wśród nich oczywiście nasz prezydent Andrzej Duda, który mocno przeżywał stadionowe wydarzenia. Po ostatnim gwizdku prezydent udał się do szatni reprezentantów i podziękował za awans do mistrzostw świata. 

 

 

Po świetnych eliminacjach reprezentacja Polski awansowała na mundial, który w 2018 roku odbędzie się w Rosji. Wczoraj na Stadionie Narodowym Polacy postawili kropkę nad „i” pokonując 4:2 reprezentację Czarnogóry. 

Radości i dumy ze zwycięstwa nie krył Andrzej Duda, który po zakończeniu spotkania pojawił się w szatni biało-czerwonych.

– W 78. minucie już myślałem, że będę wzywał lekarzy, ale potem pokazaliście panowie, kto tu rządzi – żartował prezydent. Na tak grającą polską reprezentację ludzie w Polsce naprawdę długo czekali – dodał po chwili.

Spotkanie prezydenta z piłkarzami przebiegło w świetnej atmosferze. Jak zwykle nie zabrakło żartów ze strony Sławka Peszki, który zapytał Andrzeja Dudę o „500+” dla reprezentantów. 

 

Oby w takich nastrojach piłkarze zostali do końca finałów mistrzostw świata. Losowanie grup odbędzie się pierwszego grudnia.

 

Źródło: twitter/facebook

Fot: twitter

MB