Ania Lewandowska ZDRADZA CAŁĄ PRAWDĘ NA TEMAT SWOJEGO DZIECIŃSTWA I RODZINY. Wielu może to zszokować.

Anna Lewandowska przez lata borykała się z żalem, jaki czuła do własnego ojca. Wszystko przez to, że zostawił ją i jej rodzinę. Ania, jej młodszy brat i mama sami musieli dać sobie radę ze wszystkimi przeciwnościami losu. Lewandowska postanowiła wyjawić całą prawdę: 

 

Wcześniej miałam normalne życie. Tata, mama, dzieci, pieniądze. Nie brakowało na podstawowe wydatki, a potem nie miałam nawet na podręczniki do szkoły, chodziłam w dziurawych butach zimą – zdradziła Anna Lewandowska podczas programu „W roli głównej”, w rozmowie z Magdą Mołek.

 

Lewandowska wyjawiła również, że jej rodzina korzystała z pomocy Caritasu. Mówiąc krótko, nie było zbyt kolorowo – podkreślała stale Ania. 

Zdjęcie Lewandowskich chwyciło za serca! Sportowe małżeństwo daje przykład innym rodzicom. (FOTO)

Co ciekawe, do słów Lewandowskiej postanowił odnieść się jej ojciec.

Ojciec Anny Lewandowskiej – Bogdan Stachurski, długo nie ujawniał swojego zdania na temat słów córki, zrobiło to niedawno – przypomina Fakt24. 

Jestem dumny z córki, z tego, co osiągnęła. Zawsze ją podziwiałem. Kibicuję też Robertowi, oglądam mecze. To wielka satysfakcja – powiedział w rozmowie z magazynem „Dobry tydzień”. Zapytany o kwestię kontaktów z córką określił sprawę mianem prywatnej, której nie chce komentować.

NIESAMOWITA przemiana Lewandowskiej! ZDJĘCIE bije rekordy popularności!

 

źródło: Fakt / ,, W roli głównej ” / Dobry tydzien
fot.: instagram
kg