Anna Grodzka POWAŻNIE CHORA! Zbierają pieniądze na jej leczenie.

Anna Grodzka jest poważnie chora. Była posłanka Ruchu Palikota walczy z poważnym bólem kręgosłupa. Ruszyła publiczna zbiórka na operację Grodzkiej, do której włączył się prezydent Słupska Robert Biedroń. 

Ania to super osoba i polityczka walcząca o sprawiedliwość i równe prawa dla wszystkich. Praca z nią w parlamencie była dla mnie wielką inspiracją. Teraz potrzebuje od nas wsparcia w dojściu do zdrowia! – zaapelował Robert Biedroń. 

 „Nie wszyscy wiedzą, że Anna Grodzka od ponad trzech lat zmaga się z poważną chorobą kręgosłupa, która utrudnia jej chodzenie, a co za tym idzie zdecydowanie ogranicza publiczną aktywność. Mimo codziennego bólu Ania kontynuuje jednak swoją działalność społeczno-polityczną w organizacjach pozarządowych, chociaż w znacznie ograniczonym zakresie. Pomóc może operacja kręgosłupa. Taka operacja, uwzględniająca ryzyko z powodu jej wielu dodatkowych schorzeń, kosztuje. Ania z pomocą rodziny zebrała część funduszy na operację, ale to wciąż za mało. A z emerytury trudno jest uzbierać całość potrzebnej kwoty. Tymczasem problemy z chodzeniem i utrzymaniem równowagi nasilają się coraz bardziej” – czytamy w opisie zbiórki na Pomagam.pl 

 

Źródło: facebook/pomagam.pl

Fot.: facebook