Gorąco u Pospieszalskiego, tvp, awanutura tvp

AWANTURA W TVP! Kłamstwa, błędy i manipulacje wyszły na jaw! – ZBULWERSOWANY MACIEREWICZ kontra DOCIEKLIWY DZIENNIKARZ!

Dziś w ósmą rocznicę katastrofy smoleńskiej, niewątpliwie z dużym zainteresowaniem, zwłaszcza w TVP, będzie omawiany temat tragicznego lotu Tupolewem.  

 

Dość ceremonialnie obchodzone rocznice, setki śledztw w sprawie i dziesiątki projektów pomników oraz nieustanne dążenie do prawdy sprawiają, że temat katastrofy nadal jest tematem niezwykle gorącym, a nawet doprowadzającym do pewnego rodzaju sporów. Wczoraj, na kilkanaście godzin przed kalendarzowym rozpoczęciem ósmej rocznicy katastrofy smoleńskiej w studiu TVP doszło do ostrej wymiany zdań w tym temacie. Wszystko działo się w programie: ,,Gorąco u Pospieszalskiego”.

[ZOBACZ: Nie wsiadł do TUPOLEWA, BO MIAŁ NIEWAŻNY PASZPORT, innego zatrzymała chora matka – LISTA OSÓB, KTÓRE NIE MOGŁY WTEDY POLECIEĆ DO SMOLEŃSKA.]

Znany głównie z prawicowych poglądów dziennikarz TVP Info, Marek Pyza stwierdził:  „rodziny ofiar nadal nie są traktowane tak jak powinny być traktowane”. Dziennikarz wspomniał również o błędach samego Antoniego Marciewicza, który w jego opinii mija się z prawdą mówiąc o zgodności członków podkomisji smoleńskiej w sprawie cząstkowego raportu katastrofy.

 

W programie udział brał również Macierewicz, po którego przemówieniu dziennikarz ostro skomentował sprawę śledztwa. Marek Pyza mówił nie tylko o nieprawidłowościach w śledztwie, ale również o kłamstwach i manipulacji prokuratury wojskowej, ciągle przypominając o mijających się z prawdą wypowiedziach Macierewicza. 

[ZOBACZ: Wzruszająca reakcja 9-letniego syna JOANNY RACEWICZ po odsłonięciu pomnika, zmarłego w Katastrofie Smoleńskiej, ojca (FOTO)]

Co na to Antoni Macierewicz?

Jestem zbulwersowany tym kłamstwem. Pierwszy raz spotykam się z czymś takim. Powtarzam więc: cała podkomisja smoleńska zaakceptowała raport techniczny, który ukaże się w najbliższych dniach. Można to łatwo sprawdzić. Oświadczenia członków podkomisji zostały nagrane, a kilku wysłało e-maila aprobującego ustalenia zawarte w raporcie – skomentował w rozmowie z  Niezalezna.pl.

[ZOBACZ: Sensacyjne odkrycie ws. KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ! NOWE FAKTY! Niezbite dowody!]

 

 

źródło: tvp/niezalezna.pl/Gorąco u Pospieszalskiego

fot.: screen Gorąco u Pospieszalskiego tvp

kg