Brawurowa ucieczka polskiego przestępcy! 32-latek zsunął się po związanych kocach i prześcieradłach!

Niesamowitą wyobraźnią i ogromnym sprytem wykazał się 32-latek ze Starogardu Gdańskiego. Aby uciec przed funkcjonariuszami policji, złodziej splątał ze sobą prześcieradła i koce, wyrzucił przez okno, a następnie zszedł po nich w dół. Niestety sprytny sposób na nic się zdał ponieważ policjanci już tam na niego czekali. 

32-latek ukradł kartę płatniczą i zaczął za jej pomocą wykonywać operacje. Oprócz tego włamał się do sklepu, z którego zabrał papierosy oraz alkohol. 

MASAKRA! 9 osób ZMARŁO po pogrzebie, a kolejne 52 trafiło do szpitala. Sprawę wyjaśnia policja.

Śledczy ustalili, że złodziej przebywa na jednym z osiedli w Starogardzie Gdańskim i pojechali na miejsce. Kiedy zapukali do drzwi 32-letniego mężczyzny, ten postanowił, że rzuci się do ucieczki. Związał ze sobą koce oraz prześcieradła i zsunął się po nich na dół. Jednak mundurowi zorientowali się w jego zamiarach i już tam na niego czekali.  

Złodziej usłyszał 10 zarzutów dotyczących kradzieży oraz posługiwania się cudzymi kartami płatniczymi. Zostanie ukarany również za włamanie do sklepu, z którego wyniósł alkohol i papierosy.

 

Źródło: pomorska policja

Fot.: pomorska policja