Domowa metoda uzdrowiła ponad 5000 osób chorych na raka, a to wszystko za sprawą stosowania…

5000 osób chorych na raka odzyskało zdrowie. Pomocny w walce z często nieuleczalną – śmietelną chorobą, która dotyka tysiące osób na świecie okazał się jeden specyfik.

 

Rick Simpson swoją metodą uzdrowił ponad 5000 osób chorych na raka. Mężczyzna w leczeniu chorych zastosował olej konopny. Rick Simpson jest inżynierem mechanicznym i samoukiem, u którego w 2002 roku zdiagnozowano raka skóry, mężczyzna walczył z tą chorobą za pomocą tego cudownego oleju. Obecnie jest jednym z największych światowych działaczy legalizacji oleju konopnego. Wykorzystując to leczenie wyleczył ponad 5000 osób.

 

Rick Simpson uczestniczył w debacie zorganizowanej w Belgradzie, stolicy Serbii, gdzie stwierdzi, że konopie lub olej z konopi mogą wyleczyć wiele poważnych problemów zdrowotnych, takich jak cukrzyca, miażdżyca tętnic, stwardnienie rozsiane, padaczka, astma, łuszczyca, a także niektóre najgorsze formy raka. Rick powtórzył swoją historię w magazynie Telegraph: „Zawsze mówię ludziom – Cannabis cię leczy, a zobaczysz, że obecnie jest to najlepsza kuracja na świecie!” – tłumaczył.

 

„To było w 2002 roku. Lekarze byli bezradni wobec moje choroby – miałem więcej niż jedną nieudaną operację na trzech pigmentowanych zmianach na skórze twarzy. Gdy tylko zostały usunięte, ponownie się pojawiały! Gdy patrzyłem na moje rany w lustrze, przypomniałem sobie badanie z Uniwersytetu Wirginii, które powiedziało, że THC, aktywny składnik konopi indyjskich może leczyć raka. Wziąłem trochę oleju z konopi, które przygotowałem wcześniej z szafy i spryskałem kilka kropli bezpośrednio na ranę. Na początku nie można było dostrzec żadnych znaczących wyników. Ponownie opatrzyłem rany po nałożeniu oleju i czekał na kilka dni.” – wyjaśniał.

 

„Po czterech dniach usunęłam bandaże i nie mogłem uwierzyć w moje oczy! Moja skóra została zregenerowana! Od razu zacząłem rozmawiać z ludźmi o tym, jak wyleczyłem raka skóry olejem z konopi.”

 

Od tego czasu Simpson doprowadziła do skutecznego rozwiązania ponad 5 tysięcy przypadków – wyleczył również 80-letniego mężczyznę, który umierał na raka płuca. „Człowiek był spuchnięty z chemioterapii, otwartych ran na nogach i ledwo oddychał!” 

 

 

„Zwykła dawka, którą podaję pacjentom chorym na raka wynosi 60 gramów w ciągu 90 dni. I nigdy nie jest za późno, aby pacjent zaczął leczenie olejem. Nie ma takiej wymówki, „jak późno” … Jeśli mnie zapytasz, co sądzę o paleniu marihuany, odpowiem ci, że nie jest tak skuteczne jak sam olej z konopi, ale warto pamiętać, że naukowo udowodniono, że ludzie palący marihuanę żyją sześć lat dłużej niż ci, którzy tego nie robią „.

 

„Niewiele osób wie, że marihuana była używana jako jeden z najbardziej uzdrawiających środków już setki lat przed Chrystusem. W starożytnych perskich skryptach religijnych, które m.in. opisują najbardziej skuteczne ziołowe lekarstwa to właśnie marihuana zajmuje pierwsze miejsce ” – podsumowuje Rick.

 

 

źródło: youtube

kg