DRAMAT MICHAŁA PIRÓGA! Choreograf więziony i przetrzymywany przez ROSYJSKIE służby! (FOTO)

Michał Piróg był przetrzymywany  blisko 7 godzin przez rosyjskie służby. Choreograf postanowił wybrać się na wycieczkę do Rosji, ale ostatecznie nie było mu dane zobaczyć kraju naszych sąsiadów.

 

Na instagramie Michał Piróg opublikował zdjęcie z warszawskiego Okęcia, gdzie wraz ze swoim kolegą, Piotrem Czaykowskim szykowali się na wyprawę do Rosji.

 

Jednak na moskiewskim lotnisku okazało się, że Michał stanowi realne zagrożenie dla republiki rosyjskiej. Przynajmniej tak twierdziły rosyjskie służby. Ostatecznie prezenter dostał dwuletni zakaz pobytu w kraju Putina i musiał wracać do Polski. Całą sytuację ostro skomentował w mediach społecznościowych.  

 

 

 

 

Jednostka na zdjęciu według rosyjskich służb bezpieczeństwa stanowi realne zagrożenie dla republiki rosyjskiej …. Hahahha to usłyszałem dzisiaj na lotnisku w Moskwie po tym jak dwa dni temu wydali mi wizę. Co za kretyński kraj w którym cię zatrzymują na 2 godziny nie wiedzac za co , potem trzymają 5 godzin w pokoju , bez kibla, bez wody tylko dlatego, ze ktoś , gdzieś , generalnie człowiek widmo z tajnych służb bezpieczeństwa tak stwierdził. Mam nadzieje ze nie było to na podstawie mojego konta na instagramie. Generalnie czuje się człowiek zarazem po trochu jak w Misiu a trochę jak w Matrixie . Czeski humor zmieszany ze skandynawskim kinem letnim. Także z bliżej nikomu nie znanych przyczyn do Rosji nie mogę lecieć kolejne dwa lata. No co zrobic chciałem zobaczyć wasz płac czerwony ale nie jest mi dane. Mogę obiecać jedno urazy nie żywię . Jak spale dupsko na czerwono dam do pocałowania .

Post udostępniony przez Michal Pirog (@michalpirog)

Źródło: instagram

Fot: facebook

MB