eliza michalik

POLSKA DZIENNIKARKA OSKARŻA POLAKÓW O MORDOWANIE ŻYDÓW! – Ostra reakcja internautów – ,,Ordynarne kłamstwo”!

Nowelizacja ustawy o IPN wciąż wywołuje medialną burzę – sprawę postanowiła skomentować dziennikarka  Superstacji – Eliza Michalik.

 

Michalik zamieściła na Twitterze wpis odnoszący się do kwestii NOWELIZACJI USTAW IPN, w której mowa o konsekwencjach użycia sformowania „polskie obozy koncentracyjne”.

 

„Polacy mordowali swoich Żydowskich sąsiadów w sposób zorganizowany, bez przymusu ze strony nazistów, z własnej woli, chciwości i podłości. Nie tylko w Goniądzu i Jedwabnem, ale wielu innych polskich miejscowościach. Taka jest prawda, a nie taka, jak chcielibyśmy, żeby była” – napisała na swoim Twitterze Michalik. 

 

Internauci byli mocno poruszeni jej stanowiskiem w tej sprawie, nie zabrakło ostrych słów krytyki – Rozumiem, że mówi tu Pani o swojej rodzinie. Bo moja ma zgoła inną przeszłość z której jestem niezwykle dumna. Żegnam Pani Elizo – czytanie Pani grafomanii zbytnio mnie obrzydza. Nie ma nic obrzydliwszego niż plucie we własne gniazdo. Skoro Polska i Polacy tak Panią brzydzą – komentowali pod postami oburzeni Polacy. 

 

Ordynarne kłamstwo, a oprócz tego ciekawa sprawa. Łatwo napisać, że to Polacy mordowali, za to przymus ze strony nazistów (o Niemcach ani słowa). Skąd taka nienawiść do własnego narodu? – czytamy pod postem. 

[Zobacz: ,,Polska, jako kraj fałszywie piszący nową historie” – POLSKA ZAATAKOWANA PRZEZ FRANCUSKIE MEDIA]

źródło/fot.: Twitter

fot.: twitter

kg