wieniawa, julia wienawa, królikowski, paula z rodzinki, paula rodzinkapl

Fani OSTRO ZHEJTOWALI Julię Wieniawę. Na słynną ”PAULĘ Z RODZINKI” wylało się wiadro hejtu!

Młoda, obiecująca aktorka Julia Wieniawa, znana głównie z roli Pauli w serialu Rodzinka.pl nieźle dostała od swoich fanów. Wszystko za sprawą zdjęcia na Insta, a dokładniej mocnego makijażu.

Wieniawa to jedna z najbardziej popularnych polskich aktorek na Instagramie – 568 tysięcy obserwujących, niejedna polska gwiazda chciałaby poszczycić się takim wynikiem na Insta. ”Paula z Rodzinki” stale dodaje nowe fotki, internauci komentują, nie szczędząc słów uznania dla jej urody, ale tym razem wszystko obróciło się przeciwko Juli.  

Zbyt mocny makijaż, Jak 45-latka a ma 19, dołączam się do pytania, Julia wole Ciebie ta sprzed 20 lst, Postarzalas się przez ten makijaz, Używaj Julia mniej makijażu bo i tak jesteś śliczną dziewczyną z bardzo dobrą urodą i używając mniej makijażu wyglądasz o wiele lepiej i młodziej. Tutaj niestety kosmetyczki przesadziły bo myślaly że im więcej tym lepiej a to tak nie działa. Na prawdę mało makijażu polecam i odmawianie kosmetyczką robienia tak ciężkich makijaży bo na twoją cerę to w ogólnie nie potrzebne. – masowo komentowali instagramowicze. 

[ZOBACZ: Królikowski wstawia selfie, a w tle GOŁA PUPA WIENIAWY! Internauci zachwyceni! [+FOTO]]

 

[ZOBACZ: 18-latek skarżył się na ból brzucha! TEST CIĄŻOWY URATOWAŁ MU ŻYCIE i wszystko wyjaśnił.] 

Źródło/fot.: Instagram

kg