grabowski

GRABOWSKI SPŁACIŁ ŻONĘ – WYDAŁ MAJĄTEK! ,,Pożyczyłem pieniądze i sprzedałem, co mogłem” Zdradza dokładną kwotę!

Nad rozwodem Andrzeja Grabowskiego i jego żony Anity Kruszewskiej można by się długo rozwodzić, rozstanie trwało dość długo i przebiegało dość burzliwie. Grabowski spłacił już żonę, odchorował rozwód, pytanie tylko: ile wydał?

Po 6 latach małżeństwa i długim rozwodzie, aktor Andrzej Grabowski wydaje oświadczenie w tej sprawie. Nie jest prawdą, że porzuciłem chorą żonę. Rozstaliśmy się, kiedy była zdrowa, na trzy miesiące przed pierwszym jej pobytem w szpitalu. Gdy dowiedziałem się o jej stanie, otoczyłem ją opieką – wyznał Andrzej Grabowski na łamach „Twoim Imperium” w wydanym oświadczeniu.

[ZOBACZ: PIOTR ŻYŁA WRÓCIŁ do swojej ŻONY!? „Jest między nami dobrze]

Ostatecznie tytułem podziału majątku przelałem na konto byłej żony 1 milion 250 tysięcy złotych. Nie miałem takiej kwoty w gotówce. Pożyczyłem pieniądze i sprzedałem, co mogłem – podsumował Andrzej Grabowski.

Andrzej Grabowski i Anita Kruszewska byli małżeństwem od 2009 roku i chociaż wyglądali na szczęśliwych to w 2016 zaczęły pojawiać się informacje, że Andrzej Grabowski właśnie rozstaje się z żoną. Para postanowiła się rozwieść, ale małżonkowie przez długi czas nie mogli się dogadać w kwestiach majątkowych. Ostatecznie po wielu miesiącach kłótni udało się dojść do porozumienia.  Więcej na temat rozstania aktora z żoną znajdziesz TUTAJ.

[ZOBACZ: PIOTR ŻYŁA WRÓCIŁ do swojej ŻONY!? „Jest między nami dobrze]

 

Źródło: „Twoje Imperium” / fot.: facebook