disco polo

Gwiazda DISCO POLO dostała wyliczenie z ZUS-u. ZOBACZ, ile dostanie emerytury

Na temat składek do ZUS-u, ciężko jest powiedzieć cokolwiek dobrego. Przeciętny Polak, odkłada pieniądze całe życie, żeby na końcu dostać emeryturę, która nie starcza praktycznie na nic. O swoim wyliczeniu, poinformował publicznie gwiazdor disco polo, lider Bayer Full, Sławomir Świerzyński.

Wolałbym co miesiąc przelewać tę kwotę na konto oszczędnościowe – mówi o swojej składce na ZUS. Gwiazda disco polo, nie kryje swojego oburzenia. Dostałem pisemko, w którym ZUS po 37 latach płacenia wymaganych stawek gwarantuje mi 386 zł emerytury. Nie mogłem w to uwierzyć. Według ustawy, jeśli nie osiągam 700 złotych, to i tak je dostanę, co nie zmienia faktu, że państwo robi sobie z nas żarty. – opowiada Świerzyński.

 

ZOBACZ:Ludzka pazerność nie zna granic. SŁAWOMIR wystąpi na dwóch sylwestrach!

 

Sam lider zespołu Bayer Full, mówi, że nie narzeka na swoją sytuację finansową, lecz jeżeli sędziemu daje się 12 tysięcy emerytury, a on sam dostaje niecałe 400 złotych, to znaczy, że coś jest nie tak. Świerzyński przez wiele lat występował na chińskiej estradzie, gdzie zrobił furorę, śpiewając w tamtejszym języku m.in.: Majteczki w kropeczki. Dodaje, że będzie śpiewał tak długo, na ile pozwoli mu zdrowie.

źródło: nczas.pl

fot. youtube.com