• wtorek, Czerwiec 19
  Kochający ojciec tańczy z umierającą córeczką! Wzruszające nagranie wyciska łzy. (VIDEO+FOTO)

  Kochający ojciec tańczy z umierającą córeczką! Wzruszające nagranie wyciska łzy. (VIDEO+FOTO)

  Zdrowie dziecka to dla rodziców najważniejsza rzecz na świecie. Niestety nie każde maleństwo dostaje szansę na normalne życie. W dramatycznej sytuacji znalazła się rodzina McGuire z USA, której blisko 2-letnia córeczka choruje na zaburzenia mózgu oraz metaboliczne zaburzenia kości. Wiedząc, że dziewczynce zostało niewiele życia, ojciec postanowił pożegnać Millie w chwytający za serce sposób.   

   

  Millie od urodzenia ma uszkodzony mózg oraz cierpi na zaburzenia metaboliczne kości. Według lekarzy dziecku zostały ostatnie tygodnie życia. Ojciec dziewczynki postanowił we wzruszający sposób pożegnać się córką. Wziął maleństwo na ręce i zatańczył ze swoją Millie. Chwytające ze serce nagranie zostało opublikowane na wielu portalach i serwisach.

  – Pogodziliśmy się już z myślą, że stracimy Millie, ale nie poddajemy się, chcemy mieć jak najwięcej wspólnych wspomnień. Zrozumiałem, że nigdy nie zatańczę z moją córką na jej urodzinach, balu maturalnym, czy na weselu – powiedział ojciec śmiertelnie chorej dziewczynki.

   

  Źródło: thesun

  Fot.: youtube/facebook

  MB