tvp problemy

TO KONIEC DZIENNIKARZA TVP? Gwiazda serwisu informacyjnego Telewizji Polskiej ma poważne kłopoty!

Niewątpliwie jedna z najbarwniejszych postaci Telewizji Polskiej i polskiego dziennikarstwa. Człowiek, który swoim stylem bycia i sposobem prezentacji wiadomości może przywołać wielu fanów i równie wielu wrogów. Mowa o Michale Rachoniu z TVP Info.

Opozycja domaga się wyrzucenia Michała Rachonia. Powód? Zdaniem polityków opozycji, dziennikarz jest po prostu stronniczy. Młody dziennikarz potrafi być skuteczny aż do bólu, podczas jednego z jego ostatnich programów, ze studia wyszło aż trzech polityków. Rachoń jest stale krytykowany przez opozycję i jej zwolenników. Internetowy hejt nie wystarczył, dlatego politycy zaatakowali wprost. Rachoń to nie dziennikarz, a propagandysta polityki Prawa i Sprawiedliwości, który niegdyś pełnił funkcję rzecznika prasowego partii – podaje opozycja. 

Czym Rachoń wzburzył opozycję?

Podczas jednego ze swoich programów uszczypliwie pytał polityków opozycji o mieszkanie posła PO Stanisława Gawłowskiego, w którym rzekomo miałaby się znajdować agencja towarzyska. Źródło w tej sprawie stanowiło Radio Szczecin. Reakcja polityków, czyli ich wyjście ze studia również została potraktowana, jako pretekst do ataku na opozycję – po prostu uciekli od niewygodnych pytań, tak sprawę skomentował Michał Rachoń.

[ZOBACZ:  NOWE FAKTY: Awansował swojego kochanka! ŁAPÓWKI i zegarki!- Polityk PO zamieszany w sprawę!]

Polityków opozycji rozzłościły nie tylko pytania o mieszkanie Gawłowskiego, ale również komentarz Rachonia o rzekomej ucieczce ze studia. 

To co się wydarzyło w ostatni weekend w programie ‚Woronicza 17’ przekracza wszelkie granice już nie tylko przyzwoitości, czy rzetelności dziennikarskiej, ale po prostu zwykłej ludzkiej uczciwości – cytuje wypowiedź rzecznika PO, portal Fakt. W związku ze sprawą Jan Grabiec zażądał widocznych zmian w Telewizji Polskiej.

[ZOBACZ: Cejrowski ostro i kontrowersyjnie o PETRU I LUBNAUER – ”Czy chłop czy baba…” Nawet Rachoń był w szoku!]

[ZOBACZ KONIECZNIE:  RACHOŃ z TVP masakruje Tigera na wizji! – Video]

źródło: Radio Szczecin/Fakt/TVP

fot.: twitter