• poniedziałek, Czerwiec 25
  Ile kosztuje NASTOLATKA DO SEKSU Z INTERNETU? Wszystko, można kupić – nawet dziewictwo

  Ile kosztuje NASTOLATKA DO SEKSU Z INTERNETU? Wszystko, można kupić – nawet dziewictwo

  Ogłoszenia młodych dziewcząt, w których proponują sex za pieniądze. Jak można się spodziewać, takich ogłoszeń najwięcej jest na terenie Rosji. Nastolatki nie tylko dodają swoje oferty, ale również odpowiadają na ogłoszenia mężczyzn, którzy proponują pieniądze, opłacenie przyjazdu do Moskwy oraz nocleg, a to wszystko w zamian za seks.

   

  Jak informuje Fakt, młode Rosjanki mogą zarobić nawet 88 tysięcy złotych za jedną noc, a zarobione w ten sposób pieniądze przeznaczają na samochody lub mieszkania. Kwoty za seks z młodymi dziewczynami bywają również sporo niższe, najwięcej jednak otrzymują dziewice.

  [ZOBACZ TAKŻE: Zaczął GWAŁCIĆ CÓRKĘ, GDY MIAŁA 6 LAT. Gwałcił ją przez 9 kolejnych lat]

  Obecnie dziewczyny korzystają również z pośredników, którzy umawiają je na seks z bogatymi mężczyznami. Pośrednicy zgarniają nawet 50 % zarobionej przez dziewczynę kwoty. Ofiarami tego typu procederów są zazwyczaj nastolatki, często niemające nawet 18 lat. W ciągu jednego miesiąca jeden pośrednik jest w stanie polecić nawet 10 młodych dziewic.

   

  W jednym z naszych artykułów przytoczyliśmy historię 13-latki, której dziewictwo sprzedała jej własna matka – ZOBACZ TUTAJ.

   

  Źródło: fakt24

  fot.: pixabay

  kg