ania i robert, lewandowscy, lewandowska, lewandowska w ciązy,

Lewandowska oblana falą hejtu – że niby NIE UMIE ZAJMOWAĆ SIĘ DZIECKIEM! Internauci rozpętali burzę!

Na instagramowym koncie Ani Lewandowskiej nie brakuje uroczych zdjęć z Klarą, mimo że celebrytka stale chroni córeczkę przed mediami i zasłania jej twarz jak tylko się da.

Lewandowska dodała kolejne zdjęcie, ale wśród dziesiątek komentarzy, w których internauci pałali z zachwytu nie sposób nie zauważyć ostrego hejtu. Jak widać na zdjęciu mała Klara ubrana jest w ciepły sweterek, rajstopki i czapkę, podczas gdy jej mama ma na sobie koszulkę bez rękawów.

Internauci od razu ruszyli do ataku, a jedna z obserwatorek dodała komentarz, w którym oskarżyła Lewandowską o nieodpowiednie ubranie Klary, czego skutkiem może być jej przegrzanie. 

Wierne fanki Ani szybko ją skwitowały: wlasnie chyba wolisz pluc tu jadem niz poswiecas czas swojemu dziecku. Ale dobrze, ze sie ogarnelas i postanowilas zrobic cos pozytecznego. Tak trzymaj!

Na uszczypliwy komentarz zareagowała nawet sama Ania Lewandowska:  kochana jak miło, że sprawdziłam pogodę o 8:00 rano w Monachium. Wiec wyprowadzę z błędu:) 14 stopni i wiatr 🙂 ściskam 🙂

[ZOBACZ: LEWANDOWSCY narazili swoje DZIECKO NA NIEBEZPIECZEŃSTWO!]

 

Bez Ciebie nie idę…💞 #motivation Im not going without you 🎀

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)


 

[ZOBACZ: LEWANDOWSCY narazili swoje DZIECKO NA NIEBEZPIECZEŃSTWO!]

źródło/fot.: Instagram