Anna Lewandowska BEZ STANIKA! Internauci zachwyceni nowym zdjęciem! (FOTO)

Anna Lewandowska udostępniła ostatnio na swoim instagramie post, w którym podkreśliła, że spokój i równowaga są najlepszymi doradcami. Jednak bardziej niż treścią przekazu tekstu żony Roberta Lewandowskiego, fani zachwycali się jej zdjęciem. Obserwujący profil Lewandowskiej od razu zwrócili uwagę, że trenerka nie ma na nim stanika. 

 

Anna Lewandowska zachwyciła fanów, swoim nowym, instagramowym postem. Blogerka opublikowała zdjęcie, na którym ubrana jest wyłącznie w cienką bluzkę. Użytkownicy szybko zorientowali się, że żona Roberta Lewandowskiego nie ma na sobie stanika.   

 

  • Bez stanika. Jak być wolnym to na całego
  • Chyba ktoś tu nie założył stanika

 

Czytamy w komentarzach. 

 

Pod zdjęciem Ania podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat spokoju i równowagi:

 

„Te setki informacji w internecie pod tytułem: „pokaż swoją ukrytą moc”, „zmień coś w swoim życiu”, itd. to zdania, które często rzucane są na wiatr, bez głębszego przemyślenia. Przecież teraz każdy może być motywatorem, czy też coachem…Trener powie Ci teraz, że Twoim limitem jest niebo! A Ty pewnie z przekąsem odpowiesz, że Twoim limitem są problemy w pracy, sprzeczki z mężem, czy też zepsuty komputer…Nie nakręcaj się negatywnie i zamiast tego pomyśl, jak możesz odczarować pochmurną codzienność. Nie ma na to żadnego zaklęcia, nie pstrykniesz palcami i nie rozsypie się magiczny pył. Nie nakręcaj się. SPOKÓJ i RÓWNOWAGA to dobry doradca” – napisała.

 

 

 

 

Być może wróciłeś po długim weekendzie, z krótkich wakacjach, w lesie✌, z rodzina na Mazurach czy tez  byłeś w innym wspaniałym miejscu❤️. Może znajdziesz chwilę na moją dzisiejszą refleksje, ✌w przerwie w pracy (wiem, wiem… to będzie „długi” tydzień po takim weekendzie). Daj znac! No limit! Te setki informacji w Internecie pod tytułem: „pokaż swoją ukrytą moc”, „zmień coś w swoim życiu”, itd. To zdania, które często rzucane są na wiatr, bez głębszego przemyślenia. Przecież teraz każdy może być motywatorem, czy też coachem… Trener powie Ci teraz, że Twoim limitem jest niebo! A Ty pewnie z przekąsem odpowiesz, że Twoim limitem są problemy w pracy, sprzeczki z mężem, czy też zepsuty komputer… Nie nakręcaj się negatywnie i zamiast tego pomyśl, jak możesz odczarować pochmurną codzienność. Nie ma na to żadnego zaklęcia, nie pstrykniesz palcami i nie rozsypie się magiczny pył. Nie nakręcaj się. SPOKÓJ i RÓWNOWAGA to dobry doradca.  Gdy popełnisz błąd, wykorzystaj go, aby się douczyć. Gdy za dużo weźmiesz na głowę, zrób sobie przerwę. Gdy zaczniesz zarzucać innych tysiącem pomysłów, to pomyśl, czy nie powinieneś zwolnić. Gdy zbyt się starasz, to zastanów się, czy to jest spójne z Twoim wyznaczonym celem. Pośród codziennych obowiązków nie jesteśmy w stanie pozwolić sobie na całkowite oddanie tylko jednej sprawie. Postarajmy się dzielić czas i decydować o priorytetach. Dużo spokoju! szczególnie w tym zwariowanym tygodniu po długim weekendzie … No limit! You can find hundreds of information on the Internet under the title: „show your hidden power”, „change something in your life”, etc. These are sentences that are often blown up without any further thought. When you make a mistake, use it to learn. If you take too much on your shoulders, take a break. When you overcrowd people with a thousand ideas, think about whether or not you slow down . When you try too hard, think about whether it is consistent with your goal. Let’s try to share time and decide on priorities #annalewandowska #healthyplanbyann #motivation

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Źródło: instagram

Fot.: facebook

MB