LEWANDOWSKI o krok od nowego klubu!? Angielski GIGANT zapłaci za Polaka KROCIE!?

Brytyjski „The Independent” poinformował, że trener Manchesteru United, Jose Mourinho jest mocno zainteresowany pozyskaniem Roberta Lewandowskiego. Według gazety w tym wypadku cena nie gra roli. 

Wydawało się, że słaby mundial w wykonaniu Lewandowskiego przekreśli jego szansę na jakikolwiek transfer. Choć Roberta wiele razy łączono z Realem Madryt  to już teraz wiadomo, że taka opcja nie wchodzi obecnie w grę. Jednak brytyjskie „The Independent” poinformowało, że Polaka w swoich szeregach chętnie widziałby Manchester United, którego trenerem jest Jose Mourinho. Portugalczyk już od dłuższego czasu jest pod wrażeniem umiejętności kapitana naszej reprezentacji i chętnie nawiązałby z nim współpracę.

ZOBACZ: ROBERT LEWANDOWSKI SZALEJE na weselu! Od tej strony go nie znaliśmy! (VIDEO)

Według dziennika włodarze „Czerwonych Diabłów” są skłonni zapłacić za Lewandowskiego każde pieniądze. Przed mundialem obecny klub Polaka, Bayern Monachium obwieścił, że rozważy transfer swojego napastnika, kiedy na stole pojawi się oferta w wysokości 200 milionów euro, ale wydaje się, że była to tylko marketingowa zagrywka. Czy przenosiny naszego najlepszego piłkarza na wysypy są faktycznie realne?  Póki, co Lewandowski 25 lipca wznowi treningi w Niemczech, ale wszystko powinno się rozstrzygnąć w najbliższych tygodniach. 

 

Źródło: the independent

Fot.: facebook