• poniedziałek, Czerwiec 25
  Magdalena Ogórek ZMIAŻDŻYŁA Nowoczesną! Zaorała PETRU! VIDEO

  Magdalena Ogórek ZMIAŻDŻYŁA Nowoczesną! Zaorała PETRU! VIDEO

  Magdalena Ogórek – w polskiej polityce postać dość barwna, uważana przez pewne środowiska za typową blondynkę, teraz wypadła całkiem nieźle. Zaorała – krótko mówiąc.

  Magdalena Ogórek w najwyższej formie, bo jak inaczej nazwać jej popis w rozmowie z posłem Nowoczesnej – Pawłem Rabiejem  w programie publicystycznym ,,O co chodzi?” – emitowanym w TVP Info.

   

  „Ryszard Petru pokazał się światu jako człowiek w wielu aspektach mający problem z wiedzą na poziomie podstawowym. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że ma pan wielkie ambicje polityczne. Widzimy sposób prowadzenia przez pana rozmów, bardzo elokwentny. Stąd moje pytanie o to, czy myśli pan o tym, że może w Nowoczesnej jest czas na zmianę lidera. Powiedział to dzisiaj Piotr Misiło w jednym z wywiadów” – stwierdziła w rozmowie z Rabiejem Magdalena Ogórek.

   

  Polityk Nowoczesnej jak można się domyślić zaczął sprytnie bronić swojego lidera – odwrócił kota ogonem, a z pomyłek Petru zrobił atut. Zdaniem Rabieja to właśnie dzięki pomyłkom Petru będzie lepszym politykiem. Ogórek nie dała jednak za wygraną i bez zawahania stwierdziła, że pomyłki na poziomie wiedzy podstawowej mogą jedynie odstraszać potencjalnych wyborców.

   

  źródło: O co chodzi (TVP) / twitter

  fot.: Facebook

  kg