MAJDANOWIE pokłócili się podczas programu! PADŁY OSTRE SŁOWA! (VIDEO)

Jak podaje „Fakt” Małgorzata Rozenek-Majdan oraz Radosław Majdan mocno kłócili się w niektórych momentach nagrywania programu „Iron Majdan”. Teraz celebryci wywołują presję na producentach TVN, i proszą o wycięcie scen zawierających awantury z ich udziałem.

 

W nowym show TVN telewidzowie będą mogli zobaczyć, jak małżeństwo Majdanów podróżuje po całym świecie i zmaga się z różnego rodzaju zadaniami. Program ruszy w marcu, ale producenci show już teraz mają nie lada problem ze swoimi gwiazdami.  – Trwa właśnie montaż odcinków pod czujnym okiem dwójki bohaterów. Majdanowie mieli jak dotąd trochę uwag. Przeważnie nie chcieli, by widzowie zobaczyli pewne fragmenty ich wyjazdów – powiedziała „Faktowi osoba z kręgu telewizji .

[ZOBACZ:TRUDNE rozstanie Małgorzaty Rozenek-Majdan! Celebrytka przeżywa bolesne chwile!]

 

 

Chodzi głównie o kłótnie małżonków, których podobno było nie mało.  – Na planie dochodziło do spięć między Gosią a Radkiem. Padały niecenzuralne słowa, różne epitety. Po negocjacjach z zawstydzonymi bohaterami większość z nich znajdzie się jednak na ekranie. Bez tego mogłoby być nudno – dodaje informator.

Pierwszy odcinek programu zostanie wyemitowany 5 marca o godzinie 22:30 na TVN.

 

Źródło: fakt/youtube

Fot.: youtube

MB