• poniedziałek, Czerwiec 25
  Maria Peszek DEGRADUJE I OCZERNIA POLSKĘ ZA GRANICĄ! Dramat!

  Maria Peszek DEGRADUJE I OCZERNIA POLSKĘ ZA GRANICĄ! Dramat!

  Maria Peszek nie zaprzestaje tylko na kontrowersyjnej twórczości, teraz artystka idzie o krok dalej i wyraża swoje nieprzychylne zdanie o Polsce, na forum międzynarodowym. 

  Stanisław Zaborowski w Telewizji Republika zdradził, jakie zdanie o kraju ma Maria Peszek i co mówi na temat Polski w Kanadzie. Artystka śmiało szafowała nieprzychylnymi epitetami, opisując sytuację w kraju, a to wszystko działo się podczas kanadyjskiego programu, do którego zaproszono czterech polskich artystów.

   

  „To mieli być przedstawiciele dziedzin artystycznych. Tam była plastyczka, piosenkarka, rzeźbiarz i aktor teatralny. Tylko jedna z tych osób była taką, o której ktoś coś wiedział, pozostałe to były osoby anonimowe. Tą osobą była Maria Peszek. To utalentowana osoba, która zdaje się, że ma sporą ekipę fanów.

   

  Mówiła również, że pewnych rzeczy się o polskiej historii nie mówi, zamazuje się je. Ona powiedziała, że dopiero w wieku lat 14 dowiedziała się o Jedwabnem. Jest jej piosenka na temat tęczy na Placu Zbawiciela.

   

  Jest pokazana sekwencja filmowa i ona napisała piosenkę na ten temat, że spaliliśmy tęczę, jak spaliliśmy Żydów w stodole. To, że wybudowano tęczę pod kościołem Zbawiciela, to była prowokacja. Ona twierdziła, że zdjęcie tej tęczy to skandaliczne wydarzenie, że to kolejny dowód, że Polska wraca do faszyzmu” – relacjonował Zaborowski.

  ZERO LITOŚCI DLA DUDY! Najpierw Stuhr teraz Maja Ostaszewska! OSTRO I BEZ OGRÓDEK!

  źródło: Telewizja Republika (PolskaRacja)

  fot.: screen YouTube

  kg