Media Markt sprzedaje UŻYWANY sprzęt!? MAMY SZOKUJĄCY DOWÓD!

Firma Media Markt sprzedaje używane telewizory? Taki pytanie trzeba sobie zadać po opublikowaniu na Facebook’u posta przez jednego z klientów. Po przyjściu telewizora do domu Pan Przemysław zorientował się, że ze sprzętem jest coś nie tak. Serwis Samsunga potwierdził, że telewizor był naprawiany. 

Pan Przemysław zamówił nowy telewizor ponieważ chciał obejrzeć na nim fazę pucharową odbywającego się ostatnio w Rosji mundialu. Sprzęt, który kosztował prawie 6 tys. złotych przyszedł dopiero po 3 tygodniach. Okazało się jednak, że był to najmniejszy problem. 

ZOBACZ: ZAKAŻONE PRODUKTY w BIEDRONCE! Ich spożycie może skończyć się nawet ŚMIERCIĄ!

Po odebraniu telewizora Pan Przemysław zorientował się, że folia ochronna jest krzywo naklejona, podstawka podtrzymująca jest pobijana, a jedna ze śrubek krzywo przykręcona. 

Pan Przemysław zadzwonił do serwisu Samsunga i dowiedział się, że telewizor był naprawiany. Po zgłoszeniu problemu do Media Marktu sklep wymienił telewizor na nowy. Jednak tak znanej firmie nie wypada w ten sposób traktować klientów. 

Proszę sobie wyobrazić, jak wielu klientów może być nieświadomych że zakupili nowy sprzęt, który był uszkodzony i używany, jednak się nie zorientowali –  napisał na Facebook’u Pan Przemysław. 

 

Źródło: facebok/se.pl

Fot.: instagram/facebook