CO tak naprawdę JEMY?! Filmik ze zmutowanymi ŚWINIAMI wywołał burzliwą dyskusję! (VIDEO)

Niepokojąca sytuacja w jednej z lokalnych hodowli zwierząt. Ostatnio do sieci trafił filmik, na którym widać ogromne, umięśnione i przerośnięte świnie. Do czego posłużą zmutowane zwierzęta? Czy celem hodowców jest dostarczenie ich do mięsnych przetwórni skąd później trafią na rodzinne stoły?  

 

Fotografie zrobione w Kambodży w ekspresowym tempie rozeszły się po internecie wprawiając w zdziwienie wiele osób. Na zdjęciach i opublikowanym filmie widać ogromne zwierzęta, które są tak przerośnięte, że mają problemy z poruszaniem.

Wiadomo, że to sprawka hodowców, którzy w celu zwiększenia zysków faszerują świnie sterydami i antybiotykami. Jednak w tym wypadku sytuacja jest poważniejsza ponieważ od dawna nie widziano tak umięśnionych świń.

Zdaniem organizacji PETA, hodowcy osiągnęli „powalający” efekt przez mutowanie genów. 

Według „Newsweek’a”, zwierzęta są potężne dzięki wyjątkowej paszy naszpikowanej sterydami lub hormonami wzrostu, albo jednym i drugim. 

Czy świńskie mięso z Kambodży trafi do sklepów? Miejmy nadzieję, że nie ponieważ żywność modyfikowana genetycznie nie nadaje się do spożycia.

 

Źródło: facebook/fakt/newsweek

Fot: facebook

MB