”NASZA NAUCZYCIELKA UPRAWIA SEX Z MOIM CHŁOPAKIEM” – Nauczycielka słono za to zapłaci!

Nauczycielka ośmiokrotnie uprawiała sex ze swoim 16-letnim uczniem – o sprawie poinformowała dziewczyna 16-latka.

 

Na jaw wychodzą kolejne sprawy, w których oskarżonymi są nauczycielki uprawiające sex ze swoimi niepełnoletnimi uczniami. Nauczycielka Erin Sayar z Nowego Jorku kilkanaście razy współżyła ze swoim 16-letnim uczniem – Kevinem. O ich relacji poinformowała dziewczyna Kevina.

 

Nauczycielka uprawiała sex w jednej ze szkolnych sal. 41-letnia Erin została skazana na 10 lat ograniczenia wolności, ma także wypłacić Kevinowi odszkodowanie w wysokości 750,000 dolarów. 

 

Dziewczyna Kevina dowiedziała się o relacji swojego chłopaka z nauczycielką, po tym jak włamała się na jego profil na Facebook’u i odczytała jego wiadomości. Opowiedziała wszystko władzom szkoły, która zawiadomiła matkę chłopca. Matka Kevina zażądała ogromnego odszkodowania z racji psychicznego uszczerbku na zdrowiu syna.

 

Ciekawym faktem jest to, że 16-latek wcale nie miał zamiaru przyznawać się do relacji z nauczycielką, wielokrotnie pisał, że ją kocha. Matka chłopca nadal walczy o odszkodowanie i żąda jeszcze większej sumy. Nauczycielka skazana na 10 lat ograniczenia wolności uniknęła więzienia, a to wszystko za sprawą wykrycia nowotworu.

 

źródło: dailymail

fot.:  pixabay / screen facebook

kg