Nauczycielka uprawiała SEX z młodym uczniem! Zrobiła mu LOD…

Do skandalu doszło w szkole The New School for Leadership and the Arts w Kingsbridge, gdzie 29-letnia nauczycielka Dori Myers odbyła stosunek oralny ze swoim 14-letnim uczniem. Sprawa ujrzała światło dzienne, kiedy nastolatek pochwalił się koledze, a ten poinformował dyrekcję placówki. Na początku Myers wszystkiemu zaprzeczała, ale później przyznała się do winy. Warto dodać, że nauczycielka jest żoną oficera biura szeryfa hrabstwa Rocklan.

Dyrekcja szkoły dowiedziała się o sytuacji w styczniu 2017 roku i natychmiastowo pozbyła się nauczycielki. Myers trafiła do aresztu, ale początkowo nie przyznawała się do winy. 

ZOBACZ: 32-letnia nauczycielka uprawiała sex ze swoim uczniem! Nagranie trafiło do sieci!

W końcu poszła jednak na ugodę i uniknęła rozprawy w sądzie. Kobieta została skazana na dwa lata w zawieszeniu, a jej nazwisko będzie widniało w rejestrze przestępców seksualnych. Ponadto 29-latka nie może pracować w szkołach i innych placówkach edukacyjnych na terenie Nowego Jorku. Myers zachowała licencję nauczyciele, ale od tej pory będzie mogła uczyć wyłącznie osoby dorosłe. 

 

Źródło: the sun

Fot.: pixbay