Nowe FAKTY o ESMERALDZIE G! „Jest w ciężkiej depresji, miesiąc temu próbowała…”

Coraz więcej dowiadujemy się o wypadku, który spowodowała Monika G., lepiej znana Polakom jako Esmeralda. Kobieta wraz z siostrami próbowała błyszczeć w show-biznesie w sposób bardzo kontrowersyjny. Wygląda na to, że nie wyszło to Esmeraldzie na dobre. 

 

O wypadku i samej Esmeraldzie pisaliśmy poprzednio[ZOBACZ] Kobieta znajduje się w szpitalu, jej stan początkowo był określany jako ciężki. 

 

Małgorzata Godlewska, jej siostra podzieliła się z mediami(czemu nas to nie dziwi?!) szczegółami dotyczącymi wypadku Esmeraldy. Jak twierdzi, przeżyła ona kilka godzin wcześniej ciężki szok. 

 

Przepraszam, ale nie chce rozmawiać na ten temat, wraz z moją całą rodziną mamy dosyć tego hejtu. Monika ma silną depresję, miesiąc temu próbowała popełnić samobójstwo. Wylądowała na OIOM-ie, lekarze ją uratowali. Teraz ta sytuacja…

– powiedziała dziennikarzom Super Expressu. 

 

Małgorzata powiedziała, że kilka godzin przed wypadkiem, Esmeralda widziała zdjęcia swojego byłego partnera z ich wspólnym dzieckiem i obcą kobietą. To miało wstrząsnąć ją do głębi. 

 

Ona nie chce żyć. Cztery godziny przed całym zdarzeniem wysłała mi zdjęcie jej byłego z nową kobietą i z Moniki dzieckiem, Milankiem. Proszę uspokoić ten hejt. My nie mamy już sił. Mój tato prawie miał zawał, mama płacze codziennie.

– dodaje Małgorzata. 

 

Nie chcemy wypominać siostrom Godlewskim, ale nikt im się na siłę na kazał rozbierać, świecić piersiami na ekranie i robić z siebie pośmiewisko. Wkraczając w taki sposób w show biznes, czy szerzej – przestrzeń publiczną, trzeba liczyć się z reakcjami ludzi. I mieć mocną psychikę. Ktoś chyba przecenił własne siły.