MAJKA I PAWEŁ

Olga Frycz ZDRADZA PRAWDĘ O ,,M jak Miłość” – Aktorzy nienawidzą tej pracy, ale boją się odejść! Nie jest kolorowo!

W,,M jak Miłość” wielkie zmiany, między innymi odejście Marka Mostowiaka i pojawienie się nowej postaci. Tymczasem Olga Frycz w najnowszym wywiadzie dla „Twojego Stylu” zdradza, jak naprawdę wygląda praca na planie serialu.

Jak zdradziła na łamach ,,Twojego Stylu” aktorka praca na planie ,,M jak Miłość” nie należy do najprostszych.

,,Robiliśmy po dziesięć scen dziennie, pracowałam dłużej, niż miałam zapisane w umowie. Aktorki, które mówiły, że mają dzieci i muszą zwolnić nianię, słyszały: „A co, wyjdziesz z planu? Wielka pani gwiazda?”. Nikt nikogo nie szanował, były wrzaski. Ludzie przychodzili do pracy sfrustrowani, nienawidzili jej, ale bali się odejść, bo dziecko i kredyt ” – wyznała w wywiadzie.

[ZOBACZ: Wiemy, JAK USUNĄ MARKA Z ,,M JAK MIŁOŚĆ”. To przełomowy moment w serialu!]

Olga Frycz otwarcie mówi o pracy na planie i szacunku, jej zdaniem ”wieczne dostosowywanie się” ma swoje granice. ,,W pewnym momencie poczułam, że dostosowywanie się ma granice. Nie mogę tego robić w nieskończoność, bo tracę szacunek do siebie – wyznała aktorka.

Zupełnie inaczej o tej kwestii wypowiadają się PR-owcy serialu. Ich zdaniem to zupełna nieprawda.

,,Przez pięć lat współpracy aktorka nigdy nie zgłaszała żadnych uwag i skarg – oprócz tego, jak fabularnie toczy się jej wątek – i jesteśmy zaskoczeni takim komentarzem. Pani Oldze życzymy spełnienia w roli młodej mamy i wielu zawodowych wyzwań w przyszłości” – czytamy w oświadczeniu złożonym dla serwisu Plejada. Jak informuje na łamach portalu Karolina Baranowska z PR serialu ,,M jak Miłość”: taka sytuacja po prostu nie ma miejsca.

[ZOBACZ: WIELKA GWIAZDA wraca do „M jak miłość” po długiej przerwie! Brakowało wam tej postaci?]

 

To będzie hit! Julia Wieniawa, Rosati i Zielińska w nowym serialu. Kiedy premiera?

źródło: Plejada / Twój Styl / fot.: facebook/Instagram/TVP