• poniedziałek, Czerwiec 25
  Para POLSKICH HOMOSEKSUALISTÓW i piosenka o ŚWIĘTACH! ,,Obrzydliwe” – komentuje część internautów. (VIDEO)

  Para POLSKICH HOMOSEKSUALISTÓW i piosenka o ŚWIĘTACH! ,,Obrzydliwe” – komentuje część internautów. (VIDEO)

  Dwóch homoseksualistów i piosenka o świętach: w mediach szum, na Facebook’u afera, w postach masa hejtu, a w komentarzach pod teledyskiem mega uznanie. Radosna piosenka, kolorowy teledysk i refren ,,Pokochaj nas w święta”. W zasadzie  Święta Bożego Narodzenia są dosłownie dla każdego to pytanie tylko: skąd ta fala hejtu?

   

  Jedni za, drudzy przeciwko, komuś to obojętne, a oni, czyli para dwóch homoseksualistów, po prostu chcieli podzielić się swoim spojrzeniem na sprawę świąt. Nie da się  ukryć, że dla wielu ten teledysk może być dość kontrowersyjny lub zupełnie niepasujący do tematyki Bożego Narodzenia. W tekście nie padają słowa na temat narodzin Chrystusa, a sama piosenka bardziej niż świąt dotyczy raczej sposobu ich spędzania. 

   

  Wniosek? O Bożym Narodzeniu po prostu ”jako tako” i niewiele, o homoseksualistach jak najbardziej. Świąt dotyczy jedynie sam refren: ,,Pokochaj nas w święta, to właśnie ten czas, gdy miłość zwycięża nienawiść i strach. Pokochaj nas w święta nich magia tych dni otworzy szeroko do serc waszych drzwi.”  

   

  Święta to szczególny czas, długo wyczekiwany i radosny, pełen dobrej nadziei i przebaczenia, ale to również czas wyjątkowy dla wierzących, a spora część z nich po prostu nie znosi tej całej komercjalizacji świąt i wykorzystywania pamiątki przyjścia Chrystusa na świat. Jedno jest pewne, prawo do spędzania świąt ma każdy, ale nie każdy uzna tego typu piosnkę, jako sposób otwarcia się na homoseksualistów. Dla wielu będzie ona po prostu wykorzystaniem Świąt Bożego Narodzenia. Pytanie tylko, czy takie podejście jest słuszne? Każdego roku w podobny sposób święta wykorzystuje miliony handlowców, marketingowców i producentów, którzy po prostu na zarabianiu na temacie świąt zgarniają fortunę, a przecież Jakubowi i Dawidowi nie chodzi o fortunę, a jedynie o wyraz akceptacji. My biorąc udział w całym tym świątecznym zamieszaniu, zapominamy o ich istocie. Prawda jest taka, że nie wiele osób pamięta o tym, czym naprawdę są święta i jak należy spędzać je z godnością.  

  źródło/fot.: YouTube