• poniedziałek, Czerwiec 25
  Południowoafrykański Hannibal Lecter! Zamordował swoją ofiarę po czym zaczął jeść jej…

  Południowoafrykański Hannibal Lecter! Zamordował swoją ofiarę po czym zaczął jeść jej…

  Do niezwykle przerażającego morderstwa doszło w Mount Frere w RPA. Policjanci z miejscowego komisariatu otrzymali zgłoszenie o możliwości popełnienia przestępstwa przez  23- letniego Aphiwe Mapekulę. Gdy funkcjonariusze pojechali pod wskazany adres osłupieli z przerażenia. Mężczyzna konsumował zwłoki zamordowanej kobiety! 

  Z ustaleń biegłych wynika, że 23- letni Mapekulę poderżnął gardło 35- letniej Thembisy Masumpy. Morderca znał swoją ofiarę i dokonał czynu w wyniku domowej kłótni. O makabrycznym czynie policję zawiadomiła matka napastnika. Kobieta widziała całe zajście i próbę ucieczki 35- latki z domu oprawcy.

   

  Patrol policji natknął się na 23- latka w jednym z pomieszczeń w budynku. Mężczyzna konsumował ciało kobiety i nie reagował na słowa policjantów. Funkcjonariusze oddali kilka strzałów ostrzegawczych, które nie przyniosły rezultatu, mężczyzna nie przestawał jeść zwłok! Następnie rzucił się na policjantów z nożem. W jego stronę oddano strzały. Rannego mężczyznę odwieziono do szpitala, gdzie po 3 dniach zmarł.

   

  Przeprowadzone dochodzenie dowiodło, że mężczyzna miał problemy z narkotykami, przez co rzucił studia. Policja nie wyklucza, ze w trakcie zabójstwa był pod wpływem środków odurzających.

   

  K.P źródła: rp.pl, screen rp.pl