• wtorek, Czerwiec 19
  Powód ślubu 5-latki doprowadził internautów do łez! + GALERIA ZDJĘĆ

  Powód ślubu 5-latki doprowadził internautów do łez! + GALERIA ZDJĘĆ

  Wesele jak z bajki, baśniowa biała suknia, długi welon, przystojny narzeczony i masa kwiatów – to chyba marzenie o ślubie każdej kobiety, a nawet dziewczynki. Tyle, że ta 5-latka postanowiła nie czekać i zrobić to już teraz.

  5-letnia Sophia Chiappalone ze stanu Connecticut i jej urocza sesja ślubna, która podbiła serca internautów. Dziewczynka przeżyła trzy operacje na otwartym sercu, jej stan jest poważny, ale nie brakuje jej dziecięcej radości i kobiecych marzeń. Zapytana przez matkę, co chce zrobić przed kolejnym pobytem w szpitalu odpowiedziała: Wziąć ślub z Hunterem.

  Sophia Chiappalone urodziła się z połową serca, ma za sobą poważne operacje, a jej stan wymaga hospitalizacji, dodatkowo obecnie cierpi także na niewydolność płuc. Udawany ślub z jej przyjacielem był marzeniem, który dodał jej uśmiechu na twarzy, a internautom łez, będących oznaką wzruszenia. 

  Matka chorej Sophii samotnie wychowuje 3 dzieci, amerykanie postanowili jej pomóc i założyli stronę na gofundme, dzięki której wspierają rodzinę.
   
  źródło: facebook
  fot.: facebook
  kg