• środa, Czerwiec 20
  Po prostu dramat! Pił z kolegami, usnął i obudził się w…

  Po prostu dramat! Pił z kolegami, usnął i obudził się w…

  Picie dużych ilości alkoholu w towarzystwie kumpli zazwyczaj nie przynosi zbyt dobrych efektów i wcale nie mowa tutaj o gigantycznym kacu, ani awanturze z żoną.

   

  Ten mężczyzna najwidoczniej przesadził z alkoholem, skoro po pełno-procentowym spotkaniu z kolegami obudził się innym kraju. Mihai Danciu – obywatel i mieszkaniec Rumunii zaczął pić w swoim rodzinnym kraju, a obudził się w Londynie. Zmiana miejsca to nie jedyne, co go spotkało, gdy się ocknął okazało się, że został pobity i nie ma przy sobie pieniędzy i dokumentów.

   

  Pamiętał, że dość dużo wypił z kumplami, a miejscem ich spotkania była rumuńska wioska Albesti. Mihai obudził się pod jednym z bloków w Londynie, nie pamiętał nawet swojego imienia i nazwiska, a o tym, że znajduje się w Londynie przekonała go pielęgniarka rumuńskiego pochodzenia. 

   

  Historia mężczyzny została opublikowana na Facebooku, dzięki czemu udało ustalić się jego tożsamość i znaleźć jego rodzinę. Mihai najprawdopodobniej na skutek pobicia stracił pamięć. Policja ustala obecnie, w jaki sposób przemieścił się z Rumuni do Londynu. 

  źródło: facebook

  fot.: facebook

  kg