• poniedziałek, Czerwiec 25
  PUTIN rozkazał zestrzelenie samolotu pasażerskiego, którym podróżowało 110 osób! Okazało się, że na pokładzie znajdował się…

  PUTIN rozkazał zestrzelenie samolotu pasażerskiego, którym podróżowało 110 osób! Okazało się, że na pokładzie znajdował się…

  W niedzielę na rosyjskich portalach społecznościowych opublikowano nowy, dokumentalny film pt. „Putin”. Z dokumentu dowiadujemy się m.in., że w 2014 roku tuż przed ceremonią otwarcia igrzysk olimpijskich w Soczi, Prezydent Rosji  Władimir Putin nakazał zestrzelić samolot pasażerski.  

   

  Na filmie możemy zobaczyć, jak prezydent Władymir Putin mówi dziennikarzowi Andriejowi Kondraszowowi, że 7 lutego 2014 roku, tuż przed olimpiadą w Soczi, odebrał telefon od oficera służby bezpieczeństwa, który poinformował, że samolot lecący z Charkowa do Stambułu został porwany.

   

  ZOBACZ: Kłamstwa PUTINA ws. KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ WYSZŁY NA JAW! Zmowa Tuska i Putina?

   

  Porywacze chcieli wylądować w Soczi, a piloci Boeinga zameldowali, że jeden z pasażerów ma bombę. Na pokładzie samolotu znajdował się 110 osób, natomiast na ceremonii otwarcia igrzysk w Soczi przybyło ponad 40 tysięcy widzów. 

   

  Putin poprosił o radę ekspertów ds. bezpieczeństwa, którzy powiedzieli, że w takich przypadkach procedura przewiduje zestrzelenie samolotu. Prezydent miał na to odpowiedzieć: działajcie zgodnie z procedurą.

   

  Ostatecznie okazało się, że alarm bombowy był fałszywy, a mężczyzna posiadający rzekomą bombę był pod wpływem alkoholu. Finalnie samolot ponownie brał kurs na Stambuł. 

   

  ZOBACZ: PUTIN POGRĄŻYŁ UKRAINĘ! Wyrachowany cios, który upokorzył UKRAIŃSKI NARÓD na arenie międzynarodowej.

   

  Źródło: tvpinfo

  Fot.: youtube

  MB