• poniedziałek, Kwiecień 23

  „Wszyscy wiedzą, że Putin zemścił się na Kaczyńskim” – szokujące słowa znanego polityka na temat katastrofy smoleńskiej!

  „Wszyscy wiedzą, że Putin zemścił się na Kaczyńskim” – szokujące słowa znanego polityka na temat katastrofy smoleńskiej!

  Wicepremier, minister kultury i dziedzictwa narodowego Piotr Gliński zszokował w wywiadzie udzielonym „Rzeczypospolitej”. Zapytany o katastrofę smoleńską wypowiedział następujące słowa: –Na Wschodzie wszyscy wiedzą, że Putin zemścił się na Kaczyńskim.

   

  W rozmowie z „Rzeczpospolitą” Gliński stwierdził, że trudno będzie do końca wyjaśnić przyczyny katastrofy smoleńskiej:

   

   Być może nie uda się w pełni wyjaśnić przyczyn katastrofy smoleńskiej, tym bardziej bez kluczowych dowodów. Wynika to niestety przede wszystkim z zaniedbań poprzedniego rządu.

   

   

   

  Ponadto wicepremier został zapytany, czy w 2010 roku doszło do zamachu. Gliński stwierdził, że trzeba rozważyć każdą hipotezę i dodał:

   

  – Pewne jest, że raporty pani Anodiny i pana Laska nie są wiarygodne. Nawet jeśli nie mamy wiedzy co do faktów, to mamy wiedzę co do charakteru systemu postsowieckiego. Istnieje taka hłaskowska kategoria ‚prawdziwych zmyśleń’: na Wschodzie wszyscy wiedzą, że Putin zemścił się na Kaczyńskim.

   

  [ZOBACZ: Sensacyjne odkrycie ws. KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ! NOWE FAKTY! Niezbite dowody!]

   

  Źródło: rzeczpospolita

  MB