Putin w OGNIU KRYTYKI po finałach mistrzostw świata! „Jest MENDĄ i CHAMEM, który nie SZANUJE KOBIET”! (VIDEO)

Po wczorajszej ceremonii wręczenia medali, podczas finałów mistrzostw świata w piłce nożnej, internauci i dziennikarze nie pozostawiają suchej nitki na Władimirze Putinie. W trakcie wielkiej ulewy, która nawiedziła moskiewski stadion tylko prezydent Rosji miał nad głową parasol, natomiast przywódcy Francji i Chorwacji wyglądali, jakby dopiero wyszli z basenu.   

Podczas finałowej ceremonii mundialu nie mogło zabraknąć Władimira Putina, oraz przywódców Francji i Chorwacji – Emmanuela Macrona oraz Kolindy Grabar – Kitarović. Kiedy głowy państw zaczęły nagradzać poszczególnych zawodników medalami, nad stadionem pojawił się obfity deszcz. Gdy Putin schował się za ogromnym parasolem zarówno Macron, jak i Kitarowić, ubrana w samą koszulkę, musieli moknąć. Co prawda po chwili zwierzchnicy państw grających ze sobą w finale dostali parasole, ale byli już wtedy całkowicie przemoczeni.

ZOBACZ: To ONI KRÓLOWALI na MUNDIALU w ROSJI! Oto najlepsza jedenastka TURNIEJU!

Putin mógł chociaż odstąpić swój parasol prezydent Chorwacji, ale nie był w stanie powściągnąć się na taki gest i został zlinczowany przez internautów. Choć mundial w Rosji był perfekcyjnie zorganizowany, to końcowe zachowanie Putina pogorszyło wizerunek prawie idealnej imprezy. 

 

Źródło: twitter

Fot.: twitter