• poniedziałek, Czerwiec 25
  GROŹBY GWAŁTU i fala HEJTU! Markę ADIDAS rujnuje ich własna kampania!

  GROŹBY GWAŁTU i fala HEJTU! Markę ADIDAS rujnuje ich własna kampania!

  Marka Adidas oblana falą hejtu – takiej reakcji na kampanię marketingową jeszcze nie było!

   

  Adidas – tą legendarną, z założenia sportową znają chyba wszyscy. Logo marki Adidas niewątpliwie należy do najbardziej kultowych i rozpoznawalnych na świecie, a buty ze sławnym znaczkiem jeszcze niedawno były marzeniem z dzieciństwa. Zaufanie, wytrzymałość, jakość i historia, bo przecież marka powstała w 1924 roku, a tymczasem po tylu latach jedna kampania reklamowa doprowadziła odbiorców do szału. I choć z pozoru mogłoby się wydawać, że zdjęcia tej kampanii nie różnią się od innych to jest jeden mały szczegół, który dosłownie kuje w oczy. Co to takiego? Nieogolone nogi modelki!

  Arvida Byström gwiazda najnowszej kampanii marki Adidas. Szwedzka modelka, artystka i aktywistka postanowiła przełamać schematy i pokazać naturalne oblicze kobiety – bez tony makijażu, botoksu, ale za to z masą włosów na nogach i pod pachami.  

   

  Szwedzka aktywistka szerzy ideały w ramach ruchu „no shave”, który zachęca kobiety do pozostawienia owłosienia na swoim ciele.  „Moje zdjęcie z kampanii Adidas Originals dostało wiele nieprzyjemnych komentarzy. Moje białe kobiece ciało z jedyną niepasującą cechą czyli lekkim owłosieniem na nogach. Otrzymałam wiadomości z groźbami gwałtu” –  skomentowała na swoim Instagramie Arvida Byström.

   

   

   

  źródło/fot.: instagram

  kg