Konflikt między Jackiem Rozenkiem i Radosławem Majdanem!? „Moje dzieci mają jednego ojca”.

Jacek Rozenek i Małgorzata Rozenek-Majdan są rodzicami dwójki dzieci. Odkąd „Perfekcyjna” związała się z Radosławem Majdanem, często powtarza. że były piłkarz świetnie wywiązuje się z roli ojczyma. Potwierdzeniem tego mogą być zdjęcia w mediach społecznościowych, na których widać, jak Staś i Tadzio świetnie bawią się z obecnym partnerem mamy. Śmiało można stwierdzić, że Majdan traktuje chłopców, jak tata.  Jednak ostatnio w magazynie „Gala” ukazał się wywiad z Jackiem Rozenkiem, w którym aktor stwierdził, że jego dzieci mają tylko jednego ojca.  

Na profilach społecznościowych Małgorzaty Rozenek-Majdan aż roi się od rodzinnych zdjęć. Celebrytka chętnie udostępnia fotografie, na których widać, że jej dwaj synowie mają świetny kontakt z Radosławem Majdanem, którego traktują, jak ojca. Jednak w ostatnim wywiadzie dla magazynu „Gala”, były mąż celebrytki stwierdził, że jego dzieci mają tylko jednego tatę. 

ZOBACZ: Małgorzata Rozenek-Majdan dodała mega PIKANTNE zdjęcie! PRZESADZIŁA!?

Staś i Tadzio mają jedną matkę i jednego ojca. Małgosia jest żoną Radka, ale to ja jestem tatą chłopców. Tak samo jak mają jedną mamę i jest nią Małgosia. Chłopcy zaakceptowali nową sytuację – powiedział aktor wbijając szpilkę Majdanowi. 

 

Źródło: gala

Fot.: facebook