• wtorek, Czerwiec 19
  DRAMAT W RODZINIE ZASTĘPCZEJ: ,,Byliśmy zamykani w klatce… Brała nas za włosy i uderzała o poręcz albo o ścianę… Szedłem z tym nożem przyłożonym do brody na…

  DRAMAT W RODZINIE ZASTĘPCZEJ: ,,Byliśmy zamykani w klatce… Brała nas za włosy i uderzała o poręcz albo o ścianę… Szedłem z tym nożem przyłożonym do brody na…

  Dzieci rodziców skazanych za molestowanie seksualne trafiły do rodziny zastępczej – koszmar, który miał się skończyć, dopiero się zaczął.

   

  Rodzeństwo z Rybnika: 16-letnia Patrycja, 17-letni Adam i 13-letnia Ola i jej brat bliźniak Olek przeżyli prawdziwe piekło na ziemi. Rodzice tej czwórki, najprawdopodobniej niesłusznie oskarżeni o molestowanie seksualne trafili do więzienia. Całą czwórką miała zaopiekować się rodzina zastępcza, ale tego co przeszli nie można w żadnym stopniu nazwać opieką.

   

  Dzieciaki były zamykane w klatce dla psa oraz cięte nożem i bite. Dziś po latach postanowiły opowiedzieć, co je spotkało. O pomoc zwrócili się do posłanki Kukiz’15 Barbary Chrobak. Napisali do mnie na Facebooku, błagali o pomoc. Chcieli wyciągnąć z więzienia biologiczną mamę i tatę, bo przez lata musieli żyć ze świadomością, że ich rodzice zostali skazani na podstawie ich nieprawdziwych zeznań – zdradza na łamach Faktu posłanka.

   

  Historię rodzeństwa przedstawia również program „Uwaga!” w TVN. Rodzeństwo trafiło do domu Kamińskich, wcześniej mieszkali w rodzinie zastępczej, u państwa N.. U państwa N. znaleźli się, ponieważ ich biologiczni rodzice mięli problem z alkoholem i wychowaniem całej czwórki.  Cała czwórka torturowana przez państwo N. została zmuszona do złożenia fałszywych zeznań w sprawie rodziców, czego skutkiem było ich skazanie na lat wiezienia pod zarzutem molestowania seksualnego.

   

  Dzieci były bite, głodzone i zastraszane, nie mogły utrzymywać kontaktu z babcią i rodziną. Brała nas za włosy i uderzała o poręcz albo o ścianę. Kazała mi wyjść z wanny. Szedłem z tym nożem przyłożonym do brody na pierwsze piętro. Niekiedy po szkole byliśmy zamykani w klatce dla psa – dziś zeznaje rodzeństwo.

   

  Biologiczni rodzice oskarżeni o molestowanie seksualne przez swoje zastraszane dzieci spędzili już 9 lat w zakładzie karnym. Dziś po latach posłanka Kukiz’15 zdradza nie tylko prawdę, ale przede wszystkim wiele nieprawidłowości w procesie sądowym.

   

  źródło: Uwaga TVN /  Fakt24

  fot.: pixabay

  kg