SKANDAL w STOLICY! Kierowca autobusu miejskiego wyrzucił na ulicę matkę z dzieckiem.

Kierowca warszawskiego autobusu miejskiego linii 140 wyrzucił z pojazdu matkę z wózkiem. Oburzeni pasażerowie próbowali interweniować, ale ich protesty na nic się zdały. Pracownika ZTM nie przekonał nawet fakt, że na zewnątrz panował piekielny upał. 

Do sytuacji doszło na przystanku Dworzec Wileński. Kiedy, do autobusu wsiadła kobieta z wózkiem, kierowca wstał ze swojego miejsca i energicznie ruszył w jej kierunku. Następnie kazał matce opuścić pojazd tłumacząc, że w autobusie znajdują się już dwa wózki. Mimo próśb innych pasażerów kierowca pozostaje przy swoim i mówi, że jeśli kobieta nie opuści pojazdu to on dalej nie pojedzie. W końcu pasażerka daje za wygraną i wychodzi z autobusu.

ZOBACZ: Dramat w Warszawie! Dwóch Ukraińców weszło do autobusu i wtedy zaczęło się prawdziwe PIEKŁO…

Nie chcemy się wypowiadać o tej konkretnej sytuacji. Wprawdzie regulamin ZTM nie precyzuje ile można jednorazowo przewozić wózków ale jest to napisane w homologacji danego modelu autobusu. To kierowca decyduje czy dodatkowy wózek nie będzie stwarzał zagrożenia dla pasażerów. A przede wszystkim czy dziecko przewożone w tym wózku będzie bezpieczne.  W takich sytuacjach zapraszamy do kontaktu z nami i opisania szczegółowo problemu. Wtedy jesteśmy w stanie ustalić czy kierowca podjął dobrą czy złą decyzję -powiedział”Faktowi” Michał Grobelny rzecznik warszawskiego ZTM.

 

Źródło: fakt

Fot.: facebook