• niedziela, Maj 20
  Skrywała ten mroczny sekret przez lata. Ten związek mógł się skończyć jeszcze większą tragedią.

  Skrywała ten mroczny sekret przez lata. Ten związek mógł się skończyć jeszcze większą tragedią.

  Polewała go wrzątkiem, biła, torturowała i znęcała się nad nim psychicznie – z 22-letnią partnerką przeszedł piekło na ziemi.

   

  Zostali parą, jako nastolatkowie. Gdy zaczynali swój młodzieńczy związek oboje mieli po 16 lat. I choć pierwsze chwile wydawały się najcudowniejsze w życiu to z czasem związek przerodził się w prawdziwy koszmar.

   

  Jordan Worth ze swoją 22-letnią partnerką przeżył prawdziwe piekło i postanowił opowiedzieć  swojej tragedii na łamach dziennika Daily Mail.

  Dlaczego to zrobił? Nie z nienawiści, a z uwagi na problem przemocy domowej.

  [ZOBACZ: Torturowali adoptowane dziecko! 5-latek musiał spać w piwnicy i WKŁADAĆ SWOJE ODCHODY DO WNĘTRZA ŚCIAN!]

  Jordan i Alix  poznali się w liceum w 2012 roku. Alix pochodziła z dobrze sytuowanej rodziny, miała dobre stopnie i angażowała się społecznie – wprost wymarzona kandydatka na dziewczynę. Uśmiechnięta i pomocna dziewczyna szybko jednak okazała się prawdziwym demonem.

  alix
  (fot.: facebook)

  Po przejęciu konta na portalu społecznościowym swojego chłopaka, następnie odsunęła go od rodziny i przyjaciół. Rządziła nim pod każdym względem, decydowała o jego sposobie życia, a nawet ubraniach. Koszmar zaczął się jednak w momencie, gdy dziewczyna stała się agresywna.

   

  Przez blisko dwa lata Alix  znęcała się nad Jordanem, który stał się jej ofiarą. Dziewczyna przejawiała agresję na różne sposoby, jednak przełomowym momentem w ich życiu było celowe poparzenie Jordana. Alix oblała swojego partnera wrzątkiem. Otwarte poparzenia drugiego i trzeciego stopnia były tak silne, że groziła mu amputacja.

   

  Po tym wydarzeniu chłopak postanowił zgłosić sprawę na policję, dziewczyna stanęła przed sądem przyznała się do winy. Została skazana na 7 lat pozbawienia wolności.

  [ZOBACZ: GWAŁT na 3-LATCE i EGZEKUCJA na oczach tłumu! (VIDEO)]

   

  źródło: DailyMail 

  fot.: facebook

  kg