TO ZDJĘCIE stało się HITEM całego świata! Wszystko przez jeden OBRZYDLIWY szczegół! (FOTO)

Karmienie piersią w miejscach publicznych ma zarówno zwolenników, jak i przeciwników. Spory i dyskusje na ten temat trwają już od dawna i nic nie wskazuje, że prędko się one zakończą. Pewien Amerykanin, Jonas Tuason opublikował ostatnio na Facebook’u fotografię, która po raz kolejny zachęciła internautów do poruszenia kwestii karmienia w miejscach publicznych.  

Kobiety, nie róbcie tego! W waszych domach to jest w porządku, w miejscach w których nikt Was nie widzi – także. Ale nie w restauracji! To jest miejsce przeznaczone dla ludzi, którzy tam jedzą! – napisał pod postem Jonas Tuason.

Wpis okrasił fotografią, na której młoda mama karmi piersią w restauracji. Wielu internautów było oburzonych wpisem mężczyzny, jednak na pewno zmienili zdanie, kiedy przeczytali jego ciąg dalszy. 

Prawda jest taka, że to mi nie pasuje. Nie wiem, co wymyślicie, ale mnie to bardzo obrzydza. Wiem, że wiele osób będzie tego bronić i poda wiele argumentów, ale to nie zmieni mojego zdania o takim zachowaniu. To jest zły nawyk. Możecie mi powiedzieć, że nauczyła się tego w domu i to dla niej normalne, że nic złego się nie dzieje, ale…. nie zostawiajcie swoich brudnych butów na stole! To nie jest w porządku! – dodał Tuason, uświadamiając internautów, że karmiąca kobieta zostawiła na stole swoje klapki.  

Post zdobył ogromną popularność na całym świecie i ponownie zmusił użytkowników do dyskusji na temat karmienia piersią.

Jak zachowalibyście się w takiej sytuacji?

 

Women, don't do this!In your house its ok if you want or where no one sees them but not in a restaurant. It is a…

Gepostet von Jonas Tuason am Donnerstag, 30. August 2018

 

Źródło: facebook

Fot.: facebook