Trzej Polscy kierowcy doprowadzili do ŚMIERTELNEGO wypadku. Nie było czego zbierać. (VIDEO)

Do przerażającego wypadku drogowego doszło w niedzielę w okolicy Dolnego Kubina na Słowacji. W wyniku czołowego zderzenia śmierć poniósł 57-letni mężczyzna. Do wypadku doprowadzili Polacy, którzy urządzili sobie wyścig ekskluzywnymi autami.

Bezmyślni, polscy kierowcy, którzy poruszali się porsche, ferrari oraz mercedesem, doprowadzili do śmiertelnego wypadku w Dolnym Kubinie. Kierujący nie zważali na znaki drogowe i z ogromną prędkością wyprzedzali inne auta na linii ciągłej. W pewnym momencie pędzące porsche wjechało w znajdujące się przed nim ferrari, które wyhamowało i wróciło na swój pas. Niestety kierowcy cayenne nie udało się już zmienić pasa i doszło do czołowego zderzenia z nadjeżdżającą z naprzeciwka skodą fabią.  

Wskutek wypadku zmarł 57-letni Słowak poruszający się skodą. Poważnych obrażeń doznała również jego 50-letnia żona, a najwięcej szczęścia miał ich 21-letni syn, który wyszedł z wypadku praktycznie bez szwanku.  

Badania wykazały, że polscy kierowcy byli trzeźwi. Słowacka policja oświadczyła, że wyroki w tej sprawie będą bezwzględne. 

 

Havária na videu

AUTENTICKÉ VIDEO: PRETEKALI SA A ZABILI NEVINNÉHO OTCA RODINYVideo nie je vhodné pre citlivé povahy.Dnes na obed sa v okrese Dolný Kubín pretekali Poliaci na luxusných vozidlách Porsche, Ferrari a Mercedes. Vo vysokej rýchlosti a cez plnú čiaru nezvládli predbiehací manéver. Vodič Mercedesu sa stihol zaradiť, vodič Ferrari pribrzdil, na čo do neho vzápätí narazil vodič Porsche, ktorý sa čelne zrazil so slovenským vodičom Škody Fabie. Otec, ktorý cestoval so svojou rodinou, zahynul. Polícia bude postupovať nekompromisne. Zatiaľ bol spracovaný návrh na väzbu pre vodiča Porsche. Prípad je čerstvý, pracujeme na ňom a budeme vás neskôr informovať o podrobnostiach.

Gepostet von Polícia Slovenskej republiky am Sonntag, 30. September 2018

 

Źródło: facebook

Fot.: facebook