• środa, Czerwiec 20
  Jak umrze Lucjan w ,,M jak miłość”- MY WIEMY mimo, że Jacek Kurski postanowił trzymać widzów w napięciu!

  Jak umrze Lucjan w ,,M jak miłość”- MY WIEMY mimo, że Jacek Kurski postanowił trzymać widzów w napięciu!

   

  TVP walczy o oglądalność i przesuwa kluczowe odcinki popularnych produkcji.

   

  Jacek Kurski i Telewizja Polska nie poddają się w walce o oglądalność – w ostatnim czasie stwierdzono, że efekt może przynieść emisja popularnych programów o różnych godzinach, tak by TVP1 i TVP2 nie emitowały telewizyjnych hitów o tej samej porze. Jak widać na tą chwilę efekt jest piorunujący, ale nie mamy na myśli skoku oglądalności, a zwolnienie wicedyrektora biura programowego Marcina Stefaniaka za emisję „The Voice of Poland” i ”Rolnik szuka żony” w tym samym czasie.

   

  Dużą oglądalność przynosi również słynny serial ,,M jak miłość”, którego jeden z kluczowych odcinków został przesunięty, tak by telewizyjne hity się nie pokrywały. Oficjalnym powodem przesunięcia była jednoczesna emisja mecz reprezentacji Polski z Meksykiem na TVP1. Kluczowy odcinek? Mowa o odcinku, w którym widzowie poznają prawdę na temat śmierci Lucjana Mostowiaka (Witold Pyrkosz).

   

  Z podobnego powodu przesunięto również  finał  „Bake off. Ale ciacho”. TVP wierzy, że przesunięcie odcinków hitowych produkcji przyniesie oczekiwane skutki.

   

  Nawiasem pisząc, śmierć Lucjana będzie wyglądała w następujący sposób: Lucjan umrze w szpitalu, przed śmiercią zdążył jednak napisać list do Barbary. Basiu, chcę się z Tobą pożegnać, ale nie płacz, moja kochana, bo uśmiecham się do Ciebie i z całego serca dziękuję za wszystkie szczęśliwe chwile i lata… – usłyszą widzowie.

  źródło: fakt24

  fot.: screen ,,M jak Miłość” wikipedia

  kg